doprava zcela zdarma

Zpět

Znáte z TV. VÍTEJ V ZOMBIE ZITY. Získej všechny ZOMBÍKY, koukej porazit zlého starostu a hraj ON LINE !

Počet shlédnutí: 2583

Skvělé sběratelské zážitky! Už máš všech 12 ZOMBÍKŮ ? Vítej ve městě ze zlým starostou. Postav se proti němu se svými ZOMBÍKY. Zahrej si ON LINE hry se zombíky na webu a užiješ si hodně legrace na www.zombiezity.com. U nás nakoupíš Ceny za ceny od 69 Kč s možností DOPRAVY ZDARMA. Více v článku.

Znáte z TV. VÍTEJ V ZOMBIE ZITY. Získej všechny ZOMBÍKY, koukej porazit zlého starostu a hraj ON LINE !

VÍTEJ V ZOMBIE ZITY !
Zlý starosta tohoto poklidného městečka se rozhodl získat úplnou nadvládu nad tímto zomboměstem a myslí každého „zombčana". V rámci svého podlého plánu všechny občany proměnil v nemotorné a zapáchající zombíky. Společně se svými posluhovači – podlým doktorem, chamtivým bankéřem a nebezpečným kadeřníkem – se starosta nezastaví před ničím, dokud mu město Zity nebude zcela patřit.

 

zombie zity na prochlapceCZ

Šikovný Diesel Dan odhalí starostův podlý plán a dá dohromady svou vlastní skupinu zombíků, aby ho zastavil. Dan musí překonat smrtící nástrahy a překazit starostovy plány. Pomáhat mu bude neohrožený hasič, odvážný poslíček z pizzerie a vytrvalý profesor a samozřejmě také všichni zombčané města Zity, kteří jsou na jejich straně.
Pomoz zombčanům toto šílenství zastavit! Sesbírej všech 12 figurek a exkluzivních karet se zombíky a aktivuj jedinečné kódy na adrese ZombieZity.com! Objevuj Zombie Zity, hledej exkluzivní obsah a pomoz porazit starostu v zombie hrách.

zombie zity prochlapceCZ  

Skvělé nové sběratelské figurky!
Zombie Zity jsou nové sběratelské figurky pro všechny malé sběratele. Zombíci se dají koupit ve skvělé popelničce, nebo jako sada s pastí. Tyto pasti máme v nabídce hned 2 a to jako sloup osvětlení, který se mění v nebezpečnou gilotinu nebo kanál měnící se v katapult, který nic netušící zombčany vystřeluje do vzduchu. Figurky Zombie Zity je možné koupit na našem e-shopu. 

SHLÉDNI VIDEA !

 

Online zábava!
Mimo skvělých sběratelských zážitků přináši Zimbie Zity také spoustu další zábavy na internetu. Zaregistruj se na internetových stránkách ZombieZity.com a zažij spoustu legrace. Každé balení Zombie Zity obsahuje mimo zombíka navíc také kartičku s unikátním kódem, díky kterému budeš moct hrát skvělé hry a zažiješ spoustu dobrodružství také na internetu.

TADY ODKAZ KDE HREJ :

ZOMBIE CM

 

RÁD BYS MĚL VŠECHNY ZOMBÍKY :

http://www.prochlapce.cz/c/hry/zombie-zity

PACK  PACK2

 

 

DO E SHOPU na produkty 

 

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

zákaznická linka

telefon

+420 359 901 393

info@prochlapce.cz

stránky jsou zabezpečeny nejdůvěryhodnější certifikací SSL

ssl certifikace

 spolehlivá firma 2017

CO NÁS ZAJÍMÁ KLIKNI ZDE články, fotografie, ankety

kluk co nás zajímá

facebook

NOVÝ WEB. REKLAMNÍ DÁRKY PRO KAŽDÉHO.

REKLAMNÍ DÁRKY

Prodívku.cz

Využijte také obchod pro dívky a holky každého věku   Prodivku.cz    Proholku.cz  

 odkaz

FAQ nejčastější otázky a odpovědi

FAQ

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info