Zpět

Znáte z TV. VÍTEJ V ZOMBIE ZITY. Získej všechny ZOMBÍKY, koukej porazit zlého starostu a hraj ON LINE !

Počet shlédnutí: 2363

Skvělé sběratelské zážitky! Už máš všech 12 ZOMBÍKŮ ? Vítej ve městě ze zlým starostou. Postav se proti němu se svými ZOMBÍKY. Zahrej si ON LINE hry se zombíky na webu a užiješ si hodně legrace na www.zombiezity.com. U nás nakoupíš Ceny za ceny od 69 Kč s možností DOPRAVY ZDARMA. Více v článku.

VÍTEJ V ZOMBIE ZITY !
Zlý starosta tohoto poklidného městečka se rozhodl získat úplnou nadvládu nad tímto zomboměstem a myslí každého „zombčana". V rámci svého podlého plánu všechny občany proměnil v nemotorné a zapáchající zombíky. Společně se svými posluhovači – podlým doktorem, chamtivým bankéřem a nebezpečným kadeřníkem – se starosta nezastaví před ničím, dokud mu město Zity nebude zcela patřit.

 

zombie zity na prochlapceCZ

Šikovný Diesel Dan odhalí starostův podlý plán a dá dohromady svou vlastní skupinu zombíků, aby ho zastavil. Dan musí překonat smrtící nástrahy a překazit starostovy plány. Pomáhat mu bude neohrožený hasič, odvážný poslíček z pizzerie a vytrvalý profesor a samozřejmě také všichni zombčané města Zity, kteří jsou na jejich straně.
Pomoz zombčanům toto šílenství zastavit! Sesbírej všech 12 figurek a exkluzivních karet se zombíky a aktivuj jedinečné kódy na adrese ZombieZity.com! Objevuj Zombie Zity, hledej exkluzivní obsah a pomoz porazit starostu v zombie hrách.

zombie zity prochlapceCZ  

Skvělé nové sběratelské figurky!
Zombie Zity jsou nové sběratelské figurky pro všechny malé sběratele. Zombíci se dají koupit ve skvělé popelničce, nebo jako sada s pastí. Tyto pasti máme v nabídce hned 2 a to jako sloup osvětlení, který se mění v nebezpečnou gilotinu nebo kanál měnící se v katapult, který nic netušící zombčany vystřeluje do vzduchu. Figurky Zombie Zity je možné koupit na našem e-shopu. 

SHLÉDNI VIDEA !

 

Online zábava!
Mimo skvělých sběratelských zážitků přináši Zimbie Zity také spoustu další zábavy na internetu. Zaregistruj se na internetových stránkách ZombieZity.com a zažij spoustu legrace. Každé balení Zombie Zity obsahuje mimo zombíka navíc také kartičku s unikátním kódem, díky kterému budeš moct hrát skvělé hry a zažiješ spoustu dobrodružství také na internetu.

TADY ODKAZ KDE HREJ :

ZOMBIE CM

 

RÁD BYS MĚL VŠECHNY ZOMBÍKY :

http://www.prochlapce.cz/c/hry/zombie-zity

PACK  PACK2

 

 

DO E SHOPU na produkty 

 

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info