doprava zcela zdarma

Zpět

ŘVE, KOUŠE, POHYBUJE SE, REAGUJE NA ZVUKY. Dřevěné robotické hračky 3D PUZZLE. SUPER ZÁBAVA. Dokonce na dálkové ovládání.

Počet shlédnutí: 2413

ROBOTIME dřevěné inteligentní 3D PUZZLE ! ZLATÁ MEDAILE v kategorii vzdělávacích hraček na největším veletrhu hraček v Číně, kterého se účastnilo více než 500 společností s 66 zemí. Dinosauři, auta, letadla. No prostě zábava pro celou rodinu.

ŘVE, KOUŠE, POHYBUJE SE, REAGUJE NA ZVUKY. Dřevěné robotické hračky 3D PUZZLE. SUPER ZÁBAVA. Dokonce na dálkové ovládání.

ZLATÁ MEDAILE v kategorii vzdělávacích hraček na největším veletrhu hraček v Číně, kterého se účastnilo více než 500 společností s 66 zemí.

robotime prochlapceCZ

Sestavte si svého živého robotického RC dinosaura RoboTime - robotické dřevěné 3D puzzle.
Inteligentní RC robot se pohybuje, kouše, řve, reaguje na změny světla a zvuky!
Oživte oblíbené robotické hračky RoboTime infračerveným dálkovým ovládáním nebo aktivujte jejich umělou inteligenci pro samostatný volný pohyb robota.

robotime

O produktech RoboTime
RC & robotické hračky 3D puzzle.


Jednoduché stavebnice RC robotických dinosaurů, RC modelů vozidel a solárních letadel.

Skládají se z připravených dřevěných dílů, elektroniky, motorků a čidel bez použití lepidla nebo nářadí. U dinosaurů je možnost dálkového ovládání chůze, kousání a řevu nebo zapnutí robotického režimu lovu aktivováním jejich umělé inteligence.

O firmě RoboTime
Firma Robotime vyrábí Robotické dřevěné hračky – robotické 3D puzzle pro děti ve věku od 3 resp.6 let. Snaží se dětem přiblížit kousek ekologického životního prostředí obohaceného o dnes populární elektronické a robotické funkce jako jsou pohyb, reakce na zvuk a světlo. Poté, co děti sestaví dle názorného návodu pravěkou, ale živoucí historii, probudí ve svých očích velké prehistorické zvíře . Robotime vytváří výborné výukové robotické hračky na hraní. Vytvořte si doma sbírku živého Jurassic parku Robotime i Vy!

Společnost Robotime se se může pochlubit více než dvaceti patenty v oblasti robotiky a úspěšným dokončením asi 10 různých druhů prototypů robotických hraček - robotů.
V červenci roku 2008 se Robotime účastnil veletrhu v Norimberku, kde představil novou řadu robotických dřevěných hraček – robotických 3D puzzlí vyrobených z překližky ochucených elektronikou.
V tomtéž roce získal zlatou medaili v kategorii vzdělávacích hraček na největším veletrhu hraček v Číně, kterého se účastnilo více než 500 společností s 66 zemí.


Opravdu zábava.

příklad co umí 

- Pohybuje se! Chůze nebo běh vpřed
- Řve a kouše! Vydává zvuk Triceratopse s kousavým pohybem krku
- Reaguje na zvuky pohybem, řevem!
- jedno tlesknutí - řev, pohyb dopředu a kousání
- dvě tlesknutí - řev, běh dopředu a kousání
- tři tlesknutí - řev, chůze a kousání

 V naší nabídce naleznete nejenom robotické dinasoury ale také například auta na dálkové ovládání a letadla na solární pohon a mlýny.

robotime letadla

robotime vrtulníky

kvalitní a atraktivní hračky

 Robotická hračka 3D puzzle se jednoduše sestavuje z dřevěných dílů bez použití nářadí, lepidla nebo šroubů. Jednotlivé díly dřevěného puzzle lze jednoduše vymáčknout prsty a snadno složit dle názorného grafického návodu.

puzzle      puzzle

ROBOTIME PROCHLAPCEprod

 

TREICER

 

 VSTUPTE DO E SHOPU 

DO E SHOPU

 

 

 

 

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

zákaznická linka

telefon

+420 359 901 393

info@prochlapce.cz

stránky jsou zabezpečeny nejdůvěryhodnější certifikací SSL

ssl certifikace

 spolehlivá firma 2017

CO NÁS ZAJÍMÁ KLIKNI ZDE články, fotografie, ankety

kluk co nás zajímá

facebook

NOVÝ WEB. REKLAMNÍ DÁRKY PRO KAŽDÉHO.

REKLAMNÍ DÁRKY

Prodívku.cz

Využijte také obchod pro dívky a holky každého věku   Prodivku.cz    Proholku.cz  

 odkaz

FAQ nejčastější otázky a odpovědi

FAQ

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info