doprava zcela zdarma

Zpět

Nejlepší stavebnice všech dob - EITECH. Trochu zručnosti a je to fakt ZÁBAVA!

Počet shlédnutí: 2867

Je to tak jednoduché, perfektní, zábavné. Podívejte se na nejlepší stavebnice pro kluky. Nikdy se nebudete nudit. Kovové stavebnice. Dálkové ovládání. Solární energie. Nyní se slevou a možností NAVŽDY DOPRAVU ZDARMA !

Nejlepší stavebnice všech dob - EITECH. Trochu zručnosti a je to fakt ZÁBAVA!

eitech

JE TO TAK JEDNODUCHÉ A ZÁBAVNÉ ! 

Konstrukční stavebnice Eitech jsou skvělou pomůckou pro rozvoj dětské motoriky, kreativity a učení. Umožňují dětem poznat svět vědy formou hry, a tak jsou velmi ceněny nejen rodiči, prarodiči a učiteli ale i inženýry, díky svým konstrukční možnosti.

Všechny dílky jsou vytvořeny tak, aby byly kompatibilní i s dílky z dalších sad. Je tedy pouze na dětech, jaké další modely kombinací jednotlivých stavebnic vytvoří. Dílky jsou navíc vysoce kvalitní a schopny udržet stabilní konstrukci díky použití slitiny kvalitních kovů pro jejich výrobu. Sestavování modelů probíhá pomocí klasického šroubového závitu a je tak pro děti velmi rychlé a bezpečné. Každá sada navíc obsahuje nářadí potřebné k sestavení

 

 

Eitech je vysoce kvalitní produkt německé výroby, kde si představitelé firmy navíc velmi zakládají na německé kvalitě a preciznosti.

eitech

Modely na dálkové ovládání
Některé sady jsou rovnou určeny k vytvoření modelu na dálkové ovládání, a tak může mít navíc každý malý konstruktér radost ze skutečně funkčního modelu. V nabídce jsou také různé krabice s doplňky pro případné připojení složených modelů k elektrické energii a jejich rozpohybování.

EITECH

Solární modely
Eitech přichází také s funkčními modely na solární pohon. Pro malé techniky je to skvělá příležitost pro práci využitím solární energie.

Co jsou to solární panely? Z čeho se vyrábí? Jak to všechno funguje? Tak třeba právě na tyto otázky najdou děti odpovědi právě díky této řadě modelů. Každý z modelů poháněných na solární energii je vybaven malým solárním panelem a převodovým motorem.

Tyto modely se pohybují bez externího napájení nebo baterií.

 

eitech eitech

Rozšiřte sisvé možnosti, aneb rozšíření

Jak je zmíněno již výše, veškeré modely Eitech jsou vzájemně plně kompatibilní a umožňují tak díky složení více sad dohromady poskládat dle fantazie mnoho dalších modelů, rozdílných od modelů dle návodu. K sadám je navíc možné přidat sety s příslušenstvím a doplnit tak své modely o elektroniku a další součástky a možnosti. Sety příslušenství eitech přinášejí do vašich modelů světlo, pohyb a další prvky, abyste se s nimi nikdy nemohli nudit.

eitech pro chlapceZajímavá konstrukce Eitech 

 

Pokusné sady
Eitech přináší mimo těchto skvělých konstrukčních stavebnic také pokusné sady pro malé techniky.

Snadná tvorba elektro obvodů, hraní se světlem, zvukem a pohybem. Naučte se víc o mechanice i elektronice. Sady přichází hned ve třech variantách:
Elektro sada - 20 stran návodů pro celou řadu experimentů, nejlepší způsob, jak proniknout do studia vědy a techniky, odhalte tajemství elektřiny
Elektronic sada - 26 stran návodů na více než 80 experimentů, nejlepší způsob, jak proniknout do studia vědy a techniky,
odhalte tajemství elektroniky, obsahuje motor, využívá dvě tužkové baterie (AA)
Sada mechanických součástek - 32 stran návodů pro množství, nejrůznějších experimentů, objevte a detailně pozkoumejte i ta nejzazší zákoutí mechaniky, obsahuje motor, využívá jednu baterii typu C (R14)

eitech  eitech   eitech

DO E SHOPU na produkty

nyní se slevou a možností dopravy věrným zákazníkům NAVŽDY ZDARMA !

 

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

zákaznická linka

telefon

+420 359 901 393

info@prochlapce.cz

stránky jsou zabezpečeny nejdůvěryhodnější certifikací SSL

ssl certifikace

 spolehlivá firma 2017

CO NÁS ZAJÍMÁ KLIKNI ZDE články, fotografie, ankety

kluk co nás zajímá

facebook

NOVÝ WEB. REKLAMNÍ DÁRKY PRO KAŽDÉHO.

REKLAMNÍ DÁRKY

Prodívku.cz

Využijte také obchod pro dívky a holky každého věku   Prodivku.cz    Proholku.cz  

 odkaz

FAQ nejčastější otázky a odpovědi

FAQ

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info