doprava zcela zdarma

Zpět

AUTODRÁHY Scalextric MIMOŘÁDNÉ KVALITNÍ. Již 50 let tradice..

Počet shlédnutí: 4378

Rychlá auta, ostré zatáčky, křížení cest, spoustu napětí, adrenalinu i zábavy. To vše je svět Scalextric, kde závodění začíná a akce nikdy nekončí!car.gif Společnost Scalextric je celosvětovým lídrem ve výrobě autodráh a aut pro autodráhy, která je známá a velmi oblíbená především pro mimořádnou kvalitu svých výrobků. Její historie a dlouhá tradice sahá až do 50. let

AUTODRÁHY Scalextric MIMOŘÁDNÉ KVALITNÍ. Již 50 let tradice..

Rychlá auta, ostré zatáčky, křížení cest, spoustu napětí, adrenalinu i zábavy. 

To vše je svět Scalextric, kde závodění začíná a akce nikdy nekončí!
Společnost Scalextric je celosvětovým lídrem ve výrobě autodráh a aut pro autodráhy, která je známá a velmi oblíbená především pro mimořádnou kvalitu svých výrobků.

Její historie a dlouhá tradice sahá až do 50. let

V současné době nabízí zákazníkům pět řad autodráh určených podle obtížnosti různým věkovým skupinám. Jedná se o řady My First Scalextric, Micro Scalextric, Scalextric Start, Scalextric a Scalextric Digital.

Řada My First Scalextric (1:64) (Můj první Scalextric)

je určena pro nejmenší závodníky již od tří let. Díky jednoduchému ovládání a barevnému sladění dráhy, auta a ovladače bude závodění zábavou pro každého.

scalextric

scalextric


Micro Scalextric (1:64) je vhodný od pěti let a stejně jako My First Scalextric má velmi jednoduché ovládání. Jednotlivé části lze různě kombinovat, a tak můžete sestavit více různých variant autodráhy

Jednotlivé sety obsahují různé křižovatky, ostrůvky, serpentiny a podobně.

Scalextric Start (1:32) je série vhodná od sedmi let a obsahuje vše, co začínající závodníci potřebují. Jednotlivá balení obsahují velké kusy autodráhy pro snadné a rychlé složení a rozložení, které lze kombinovat s nejrůznějším příslušenstvím i s ostatními řadami Scalextric 1:32.

scalextric

Scalextric Start je vynikající systém závodních drah, který představuje pro začínající závodníky ideální příležitost pro vypilování jejich jízdních schopností. Závodní auta z této řady na autodráze skvěle sedí i v ostrých zatáčkách díky své vyšší hmotnosti.

Scalextric


Řada Scalextric (1:32) určena pro závodníky od sedmi let má ve světě autodráh již dlouhou tradici a je tudíž považována za standard. Nabízí širokou paletu velmi detailně propracovaných a odolných vozů, velké množství variabilních a vzájemně kombinovatelných tratí a doplňkového a rozšiřujícího příslušenství. Díky nejrůznějším vylepšením vám umožňuje řada Scalextric sestavit dráhu do nejrůznějších podob a nebo ji použít i jako rozšíření pro Scalextric Digital.

Nejnovější řada Scalextric Digital

vhodná od dvanácti let umožňuje závodit až šesti závodníkům najednou. Napínavé honičky, předjíždění a blokování, v závodu Scalextric Digital je vše dovoleno. Díky možnosti přepínání výhybek mezi jízdními pruhy a široké řadě specializovaných doplňků není téměř nic problém.

Scalextric


Naši nabídku produktů společnosti Scalextric naleznate na našem e-shopu. V případě, že byste měli zájem o zboží, které nemáme v nabídce nebo není dočasně dostupné, neváhejte nás kontaktovat!

 

Super James Bond autodráha SKYFALL :

Loajalita Jamese Bonda k M je opředena mnoha tajemstvími z jeho minulosti. Je-li MI6 napaden, znamená to pro Bonda okamžitě vyhledat zdroj a eliminovat hrozbu nebezpečí bez ohledu na to, co ho to bude stát. Vyzkoušejte si scény z příběhu na dráze nebo si vytvořte vlastní vzrušující závodní scény pomocí šikany a mostu, které jsou součástí rozšířeného balení pro nekonečné ďábelské manévry se dvěma vozy Jamese Bonda. Jednotlivé díly autodráhy lze sestavit do pěti alternativních podob trati.

scalextric

scalextric

scalextric

scalextric

KOUKNĚTE NA TU RYCHLOST :

NAKOUPIT V E SHOPU 

více videí na stránkách výrobce www.scalextric.com

 

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

zákaznická linka

telefon

+420 359 901 393

info@prochlapce.cz

stránky jsou zabezpečeny nejdůvěryhodnější certifikací SSL

ssl certifikace

 spolehlivá firma 2017

CO NÁS ZAJÍMÁ KLIKNI ZDE články, fotografie, ankety

kluk co nás zajímá

facebook

NOVÝ WEB. REKLAMNÍ DÁRKY PRO KAŽDÉHO.

REKLAMNÍ DÁRKY

Prodívku.cz

Využijte také obchod pro dívky a holky každého věku   Prodivku.cz    Proholku.cz  

 odkaz

FAQ nejčastější otázky a odpovědi

FAQ

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info