články, fotografie, diskuse, ankety, recenze

Zde naleznete články, zajímavosti, ankety. Vše co se Vám líbí a co Vás nebo vaše kamarády, známé, kolegy zajímá. Co máte rádi. Co je nyní trendem. Zde můžete diskutovat, dávat své příspěvky, nápady, doporučení. Také hlasovat a vyjadřovat se ke všemu dění.

Také nás najdete na  facebook

KAŽDÝ DEN - 365 DNŮ V ROCE - HODNOTNÝ DÁREK ZDARMA.

Počet shlédnutí: 146

KAŽDÝ DEN - 365 DNŮ V ROCE - HODNOTNÝ DÁREK ZDARMA. Zúčastněte se se malé soutěže a každý den včetně víkendů dáváme zdarma hodnotnou výhru. Výhry nejsou podmíněné žádnou objednávkou. Vše probíhá pouze na Facebooku. Čtěte dál jaké pro Vás máme připravené odměny.

Čtěte více... Komentáře: 0

AUTODRÁHY Scalextric MIMOŘÁDNÉ KVALITNÍ. Již 50 let tradice..

Počet shlédnutí: 3900

AUTODRÁHY Scalextric MIMOŘÁDNÉ KVALITNÍ. Již 50 let tradice.. Rychlá auta, ostré zatáčky, křížení cest, spoustu napětí, adrenalinu i zábavy. To vše je svět Scalextric, kde závodění začíná a akce nikdy nekončí!car.gif Společnost Scalextric je celosvětovým lídrem ve výrobě autodráh a aut pro autodráhy, která je známá a velmi oblíbená především pro mimořádnou kvalitu svých výrobků. Její historie a dlouhá tradice sahá až do 50. let

Čtěte více... Komentáře: 0

Znáte z TV. VÍTEJ V ZOMBIE ZITY. Získej všechny ZOMBÍKY, koukej porazit zlého starostu a hraj ON LINE !

Počet shlédnutí: 2364

Znáte z TV. VÍTEJ V ZOMBIE ZITY. Získej všechny ZOMBÍKY, koukej porazit zlého starostu a hraj ON LINE ! Skvělé sběratelské zážitky! Už máš všech 12 ZOMBÍKŮ ? Vítej ve městě ze zlým starostou. Postav se proti němu se svými ZOMBÍKY. Zahrej si ON LINE hry se zombíky na webu a užiješ si hodně legrace na www.zombiezity.com. U nás nakoupíš Ceny za ceny od 69 Kč s možností DOPRAVY ZDARMA. Více v článku.

Čtěte více... Komentáře: 0

Nejlepší stavebnice všech dob - EITECH. Trochu zručnosti a je to fakt ZÁBAVA!

Počet shlédnutí: 2670

Nejlepší stavebnice všech dob - EITECH. Trochu zručnosti a je to fakt ZÁBAVA! Je to tak jednoduché, perfektní, zábavné. Podívejte se na nejlepší stavebnice pro kluky. Nikdy se nebudete nudit. Kovové stavebnice. Dálkové ovládání. Solární energie. Nyní se slevou a možností NAVŽDY DOPRAVU ZDARMA !

Čtěte více... Komentáře: 0

ŘVE, KOUŠE, POHYBUJE SE, REAGUJE NA ZVUKY. Dřevěné robotické hračky 3D PUZZLE. SUPER ZÁBAVA. Dokonce na dálkové ovládání.

Počet shlédnutí: 2229

ŘVE, KOUŠE, POHYBUJE SE, REAGUJE NA ZVUKY. Dřevěné robotické hračky 3D PUZZLE. SUPER ZÁBAVA. Dokonce na dálkové ovládání. ROBOTIME dřevěné inteligentní 3D PUZZLE ! ZLATÁ MEDAILE v kategorii vzdělávacích hraček na největším veletrhu hraček v Číně, kterého se účastnilo více než 500 společností s 66 zemí. Dinosauři, auta, letadla. No prostě zábava pro celou rodinu.

Čtěte více... Komentáře: 0

22
Srpen
2013

Co má Skittles společného s touto hrou ?

Přidáno: 22.08.2013 19:33:52 Počet shlédnutí: 2888

Co má Skittles společného s touto hrou ? Skittles Skittles – duhová dobrota! Sladká cukrovinka, která okouzlila svět, stále frčí! Ať už jsou oblíbené svou šťavnatou chutí nebo originálním nápadem, Skittles jsou na trhu jedny z nejpopulárnějších ovocných bonbonů na celém světě!

Čtěte více... Komentáře: 0

23
Srpen
2013

Lentilky FRUIT. Chtěli by jste je raději ?

Přidáno: 23.08.2013 21:54:57 Počet shlédnutí: 2007

Lentilky FRUIT. Chtěli by jste je raději ? Není to tak dávno, co známá firma Nestlé udělala něco na způsob Skittles, Lentilky FRUIT! Českou značku !

Čtěte více... Komentáře: 0

doprava zdarma

KATEGORIE

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info