Je možné doklad použít do účetnictví jako podnikatel ?

ANO,

Naše daňové doklady splňují veškeřé zákonem definované náležitosti, jak obsahové podle zákona č. 235/2004 Sb. § 28, o Dani z přidané hodnoty, tak formální, které definuje zákon č. 563/1991 Sb., o Účetnictví s novelou č. 353/2001 Sb.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info